1900 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. IV. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, korabeli reklámokkal illusztrálva.