30893.
301. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (9,96g/0.925/30mm) T:PP