16356.
301. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.