16379.
301. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
George Eliot: Bede Ádám. I-II. köt. Fordította Salamon Ferenc. Pest, 1861-62, Emich Gusztáv, Kisfaludy-Társaság. Kiadói aranyozott gerinccel, egészvászon keménykötésben, kissé kopottas borítóval, gerinccel, festett lapélekkel.