Julier Ferenc: Magyar hadvezérek.
Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/301/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~400005/Julier-Ferenc-Magyar-hadvezerek--Bp-1930-Stadium-470-2p-Szovegkozti-terkepvazlatok~II1582173
1582173
15342
301
Books: Military
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Julier Ferenc: Magyar hadvezérek.
Bp., [1930], Stádium. 470,[2]p. Szövegközti térképvázlatokkal. Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.
: tánczos_gábor