Háborús idők imakönyve. Bp., 1916, Szent István-Társulat. Egészvászon... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/301/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~400005/Haborus-idok-imakonyve-Bp-1916-Szent-Istvan-Tarsulat-Egeszvaszon-kotes-kisse-kopott~II1618673
1618673
15352
301
Books: Military
Beschreibung: Háborús idők imakönyve. Bp., 1916, Szent István-Társulat. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: ra