A volt Cs. és Kir. Lajos Győző főherceg 65. gyalogezred világháborús emlékalbuma. 1914-1918. Összeállította Réti Béla. Miskolc, 1938, Ludwig István. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.