Avarffy Elek: Vadászutakon. Bp., 1942, Vajna és Bokor. Kopott, részben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/301/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~400008/Avarffy-Elek-Vadaszutakon-Bp-1942-Vajna-es-Bokor-Kopott-reszben-elvalo-vaszonkotesben~II1616147
1616147
15534
301
Books: Hunting
Beschreibung: Avarffy Elek: Vadászutakon. Bp., 1942, Vajna és Bokor. Kopott, részben elváló vászonkötésben
: tánczos_gábor