15517.
301. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.