15384.
301. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition