15375.
301. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
Haranghy Jenő : A rajzolás iskolája a kezdettől a művészetig. 130 rajzoldallal 32 műmelléklettel. Bp., (1943), Győző Andor. Kiadói, félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, és kötéssel, ajándékozási sorokkal.