cca 1935 "Magyar, csak Magyarnál vásárolj!" Turul Keresztény Szövetkez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/301/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Poster~30/cca-1935-Magyar-csak-Magyarnal-vasarolj-Turul-Kereszteny-Szovetkezet-hirdetmenye-restaurC3~II1616787
1616787
13400
301
Poster
Beschreibung: cca 1935 "Magyar, csak Magyarnál vásárolj!" Turul Keresztény Szövetkezet hirdetménye, restaurált, sérült, 35x25 cm
: tánczos_gábor