Kádár jelzéssel: Patak part. Olaj, karton, sérült, 68×94 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/301/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kadar-jelzessel-Patak-part-Olaj-karton-serult--68C39794-cm~II1616773
1616773
10155
301
14000
Beschreibung: Kádár jelzéssel: Patak part. Olaj, karton, sérült, 68×94 cm
: vörös_iván