Budaváry Sándor (?-?): Terefere. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/301/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Budavary-Sandor--Terefere-Olaj-vaszon-serult-keretben-60C39780-cm~II1551173
1551173
10056
301
Beschreibung: Budaváry Sándor (?-?): Terefere. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm
: vörös_iván