12813.
301. Gelaufene Fernauktion
Foto
10 000 HUF
cca 1870-1900 Régi családi fotóalbum, 68 db keményhátú fotóval. Korabeli viseltes egészvászon albumban, fém veretekkel. Benne különféle fotósok munkáival: 14 db: E.Ploh/Plohn Illés (Hódmezővásárhely), 1 db: Rek. Matild (Zsolna), Hollós és Szlovák (Győr) Krausz Tivadar, Lechnitzky Ottó (Besztercebánya) Békesi H., Hauser S., Podleszny J., Glück József, Mayer György, Strelisky, Munkácsy, Mai és Társa, (Budapest), Hauser Béla, Hinkó (Kispest) Titos Gyula, Varga Testvérek, Mathea Károly, (Nagykanizsa), Décsey Ede, Fekete Sándor (Nagyvárad), Zureich Károly (Miskolc), Gere Sándor (Belényes). Kulcsár Gizella (Vác), Winter Sz., Andrássy M.(Rimaszombat), Weisz Hugó (Arad), Czejdy Lajos (Gyulafehérvár), 2 db: Boros Imre (Keszthely, Hévíz), Hauser Testvérek Braun Menyhért, Erdélyi, Leon H., Hungária (Budapest) Szinay és Társa (Miskolcz), Licskó J. (Pest), 3 db: Goszleth István, Kozmata Ferenc, Koller K., Linderhoffer Vilmos (Budapest.) Különféle méretben.