Foto

Zahl der Lose: 397

cca 1920 Orelly fotó, vélhetőleg Ast Ede (?-?) a Rapid vasbetonfödém feltalálója nyitott kiállítási standján, üvegezett keretben, 16×23 cm
12812.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1870-1900 Régi családi fotóalbum, 68 db keményhátú fotóval. Korabeli viseltes egészvászon albumban, fém veretekkel. Benne különféle fotósok munkáival:  14 db: E.Ploh/Plohn Illés (Hódmezővásárhely),  1 db: Rek. Matild (Zsolna), Hollós és Szlovák (Győr) Krausz Tivadar, Lechnitzky Ottó (Besztercebánya) Békesi H., Hauser S., Podleszny J., Glück József, Mayer György, Strelisky, Munkácsy, Mai és Társa, (Budapest), Hauser Béla, Hinkó (Kispest) Titos Gyula, Varga Testvérek, Mathea Károly, (Nagykanizsa), Décsey Ede, Fekete Sándor (Nagyvárad), Zureich Károly (Miskolc), Gere Sándor (Belényes). Kulcsár Gizella (Vác), Winter Sz., Andrássy M.(Rimaszombat), Weisz Hugó (Arad), Czejdy Lajos (Gyulafehérvár),  2 db: Boros Imre (Keszthely, Hévíz), Hauser Testvérek Braun Menyhért, Erdélyi, Leon H., Hungária (Budapest) Szinay és Társa (Miskolcz), Licskó J. (Pest),  3 db: Goszleth István, Kozmata Ferenc, Koller K., Linderhoffer Vilmos (Budapest.) Különféle méretben.
12813.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Forgatási tablófotó Sára Sándor egyik filmjének készítéséről 24x18 cm
12814.

Rufpreis:
1 600 HUF
1896 Kréhnyay Adolf nagyméretű, jelzett csoportképe. 25x22 cm
12815.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
cca 1970 Béla papa New Jerseyben. Családi fényképalbum nagyrészt egy amerikai látogatás fényképeivel. Kb 50 db képpel
12816.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
1940-1941 Királyi Magyar Egyetemi Katolikus Gimnázium (jelenleg Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium) évnyítója, az iskola alapításának 254. évében, 18x24 cm.
12817.

Rufpreis:
1 000 HUF
1917 A Kir. Egy. Kath. gimnázium hallgatóinak tablóképe. Rajta Graváts Tivadar, később BIlicsi Tivadar néven színész és Perleberg Artúr (Tempefői néven író) 33x25 cm
12818.

Rufpreis:
1 000 HUF
1940 Királyi Egyetemi Katolikus Gimnázium (jelenleg Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium) tablóképe, a hátoldalon feliratozva a rajta szereplőkkel, Turán fotóriport, kartonra ragasztva, 16x22 cm.
12819.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
1940-41 Nyergesújfalui Szalézi Gimnázium tablóképe, a hátoldalon feliratozva, Róna Foto, kartonra ragasztva, 16x23 cm.
12820.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
13 db nagy méretű filmfotó különböző, nagyrészt külföldi filmekből.
12821.

Rufpreis:
2 000 HUF
9 db nagy méretű filmfotó különböző, nagyrészt külföldi filmekből.
12822.

Rufpreis:
1 000 HUF
1935-1939 Bp., I. kerületi Attila utcai elemi iskola 4 db tablófotója, a hátoldalukon feliratozva a szereplők neveivel, kartonra ragasztva, 11x17 cm.
12823.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF