Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 84

Rajki László (1939- ) 1987. Dr. Kaáli Nagy Géza biológiai tehetségtámogató díj - Táncsics Gimnázium Orosháza Br plakett (92mm) T:1-,2 kis öntési hiba
30470.

Rufpreis:
3 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1989. Szigetvár ostroma 1566 aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-
30471.

Renner Kálmán (1927-1994) 1989. "Szigetvár ostroma 1566" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Átalános Kiállítás Budapesten - 1885 / Az Érdem Jeléül névre szóló Br emlékérem (65mm) T:2,2-
30472.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Átalános Kiállítás Budapesten - 1885 / Az Érdem Jeléül" névre szóló Br emlékérem (65mm) T:2,2-

Rufpreis:
5 000 HUF
Szentgyörgyi István (1881-1939) 1920. A fekete lovas írójának, Herczeg Ferencnek, a bánáti svábság nagy fiának Br plakett (80x46mm) T:2
30473.

Szentgyörgyi István (1881-1939) 1920. "A fekete lovas írójának, Herczeg Ferencnek, a bánáti svábság nagy fiának" Br plakett (80x46mm) T:2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Szentirmai Zoltán (1941-) (?) 1998. Athletics European Championships in Budapest (Atlétika Európa-bajnokság Budapesten) Br plakett (60mm) T:2
30474.

Szentirmai Zoltán (1941-) (?) 1998. "Athletics European Championships in Budapest (Atlétika Európa-bajnokság Budapesten)" Br plakett (60mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1-
30475.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. József Attila-díj Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. József Attila-díj Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error
30476.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
1894. Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika
30477.

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika

Rufpreis:
1 200 HUF
1896. Magyarország ezeréves fennállása és Ős Budavára emlékére - 1896 / 1687 fém emlékérem füllel (29,5mm) T:2,2- ph.
30478.

1896. "Magyarország ezeréves fennállása és Ős Budavára emlékére - 1896 / 1687" fém emlékérem füllel (29,5mm) T:2,2- ph.

Rufpreis:
2 000 HUF
1907. Egyetértés Sport Club fém emlékérem, STICHT gyártói jelzéssel (30mm) T:2 patina
30479.

1907. "Egyetértés Sport Club" fém emlékérem, "STICHT" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 patina

Rufpreis:
1 000 HUF
1907. M.U.Sz. (Magyar Úszó Szövetség) fém emlékérem (39mm) T:2,2- patina
30480.

1907. "M.U.Sz. (Magyar Úszó Szövetség)" fém emlékérem (39mm) T:2,2- patina

Rufpreis:
1 000 HUF
1930. II. Ottó Magyarország örökös királya / Bizalmam az ősi erényben Br emlékérem (32mm) T:2- ph.
30481.

1930. "II. Ottó Magyarország örökös királya / Bizalmam az ősi erényben" Br emlékérem (32mm) T:2- ph.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF