https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lapis András (1942-) DN Szeged / Szeged Tourist Br emlékérem (42mm) + DN Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896 Br emlékérem. Szign.:SP (42mm) T:1-,2
30458.

Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" Br emlékérem (42mm) + DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem. Szign.:SP (42mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
30459.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Ag és Br emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:1- kis patina
30460.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és Br emlékérem pár (25,24g/0.800/42,5mm) T:1- kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
2
Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. Dessewffy Aurél kétoldalas Br plakett. AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAR PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITIT (60mm) T:2
30461.

Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" kétoldalas Br plakett. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAR PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITIT" (60mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Lugossy László (1944-) DN Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis fém emlékérem T:2 patina
30462.

Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" fém emlékérem T:2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 Ag és Br emlékérem pár (25,26g/0.800/42,5mm) T:1-
30463.

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "Rákóczi Ferenc / 1676-1976" Ag és Br emlékérem pár (25,26g/0.800/42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
3
Nagy István (1920-) 1975. MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok Ag és Br emlékérem pár (25,5g/0.800/42,5mm) T:1,1-
30464.

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE 6. Vándorgyűlése - Szolnok" Ag és Br emlékérem pár (25,5g/0.800/42,5mm) T:1,1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
2
Nagy József (1931-) 1984. 22. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Nagykanizsa kerámia plakett falapra ragasztva, a fatalp hátulján lyuk a felfüggesztéshez (plakett ~110mm, falap 129mm) T:2
30465.

Nagy József (1931-) 1984. "22. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Nagykanizsa" kerámia plakett falapra ragasztva, a fatalp hátulján lyuk a felfüggesztéshez (plakett ~110mm, falap 129mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Nemes György (1885-1958) 1926. 1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926 Br emlékplakett tokban, hátoldalon gravírozva (80mm) T:2 ph.
30466.

Nemes György (1885-1958) 1926. "1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926" Br emlékplakett tokban, hátoldalon gravírozva (80mm) T:2 ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
2
Pataky Béla (1932-) 1979. Zsanai gázkitörés kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1
30467.

Pataky Béla (1932-) 1979. "Zsanai gázkitörés" kétoldalas Br érem, eredeti tokban (70mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
1
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.
30468.

Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Pető Hunor (1968- ) 2005- Szépirodalmi Figyelő-díj Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- Szépirodalmi Figyelő-díj Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted
30469.

Pető Hunor (1968- ) 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Br plakett, eredeti dísztokban (172g/71mm) T:2 fo. / Hungary 2005- "Szépirodalmi Figyelő-díj" Literature Award, Br plaque in original case. Sign.: Hunor Pető (172g/71mm) C:XF spotted

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse