Vasúti Magasépítmény. Műszaki Útmutató I. rész. Budapest, 1972, Közlek... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~200017/Vasuti-Magasepitmeny-Muszaki-Utmutato-I-resz-Budapest-1972-Kozlekedesi-Dokumentacio~II1410209
1410209
15966
300
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Vasúti Magasépítmény. Műszaki Útmutató I. rész. Budapest, 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.
: vörös_iván