15926.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Mérey Gyula: Mennyiségtan. A leánygimnéziumok, leányliceumok és leánykollégiumok II-III. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel.