Földes Géza: Három úrfi. Székely falusi történet. Bp., é.n., Lőrincz E... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~200017/Foldes-Geza-Harom-urfi-Szekely-falusi-tortenet-Bp-en-Lorincz-Erno-Kiadoi-felva~II1337048
1337048
16019
300
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Földes Géza: Három úrfi. Székely falusi történet. Bp., é.n., Lőrincz Ernő. Kiadói félvászonkötésben, a felső részen kis sérüléssel.
: tánczos_gábor