16001.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papÃrkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borÃtóval, és sérült kötéssel.