15936.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapest, 1910, Ifj. Nagel Ottó. Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szövegközti illusztrációkkal.