Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 356

16013.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Vértes Marcel rajzaival. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
16014.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16015.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16016.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
16017.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.
16018.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
13
16019.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16020.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Uhrin Benedek két könyve:  Elnézést kérek, ez kabaré. Győr, 1993, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. A római táncmulatság. Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16021.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16022.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16023.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
16024.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF