1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Balogh A., Sygall S.: Diesel-gépek szerkezete, müködése és szerelése. Bp., 1919, Magyaro. Szocialista Párt, (Világosság ny.), 160 p. Átkötött félvászon-kötés, a címoldal kijár, sérült és hiányos, de egyébként jó állapotban, szövegközti ábrákkal.