15039.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
György Aladár: A Föld és népei. III-IV. kötet. III. kötet: Ázsia és Ausztrália. IV. kötet: Európa. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Második kiadsá. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, valamint térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, a III. kötet borítójának hátoldala foltos.