15074.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Baedeker, Karl: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.