Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.)... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~200004/Darnay-Kalman-Kaszinozo-tablabirak-I-II-Korfesto-torteneti-trefak-Bp-en1928-~II1559814
1559814
15149
300
Books: History
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.) Bp., é.n.(1928), Athenaeum 1 t.+208 p.+ 2 t.; 229 p.+ 7 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal. Szép állapotban.
: tánczos_gábor