15335.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Móra Ferencné szakácskönyve. Budapest, 1947, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel.