Tóth Árpád Összes Versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp., 1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.