Színészeti Lexikon II.kötet Mihályfi-Zsonglőr Szerk.: Németh Antal. Bu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/Szineszeti-Lexikon-IIkotet-Mihalyfi-Zsonglor-Szerk-Nemeth-Antal-Budapest-1930-Gyozo-An~II1426627
1426627
15714
300
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Színészeti Lexikon II.kötet Mihályfi-Zsonglőr Szerk.: Németh Antal. Budapest, 1930, Győző Andor kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, picit kopott gerinccel. Töredék kötet.
: moldován_péter