Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói félvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/Scherz-Ede-A-radio-humora-Bp-1931-Szerzoi-kiadas-Kiadoi-felvaszon-kotes-kisse-kopo~II1592777
1592777
15779
300
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
: nagy_emese