15531.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 251+1 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borító sarkokkal, de belül szép állapotban.