Babits Mihály: A torony árnyéka. Mesék és novellák. Bp., é.n. (1931), Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 248+2 p. Első kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.