Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 17

Poetical Works of Robert Browning, Edinburgh, [1907], W. P. Nimmo, Hay & Mitchell. Kiadói bőrkötésben. Angol nyelven / In leather binding, in English.
15476.

Rufpreis:
1 000 HUF
15477.

Rufpreis:
2 000 HUF
Alexandre Dumas: Zwanzig Jahre danach. Stuttgart-München, 1991, Deutscher Bücherbund. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr kötés, német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban./ Leatherette-binding, in German language.
15478.

Rufpreis:
800 HUF
Goldschmidt, Thora: Bildotabuloj por la instruado de esperanto. Leipzig, 1921, Ferdinand Hirt & Sohn. Részben elváló, kopott papírkötésben
15479.

Rufpreis:
3 000 HUF
André Gide: Pages de Journal (1929-1932). Paris, 1934, Gallimard. Korabeli félbőr-kötés, francia nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával./ Half-leather-binding, in French language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
15480.

Rufpreis:
1 000 HUF
15481.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ottokar Maria Schlechta von Wssehrd: Der Fruchtgarten von Saadi. Aus dem Persischen auszugsweise übertragen. Wien, 1852, K.K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 t.(címkép)+233+1p.+9 t.(fejezet eleji illusztrációkkal.) Első kiadás. Korabeli fűzött papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven, / Paperbinding, with worn cover, with damaged spine, with spotty pages, in German language.
15482.

Rufpreis:
3 000 HUF
15483.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
15484.

Rufpreis:
1 200 HUF
15485.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
15486.

Rufpreis:
1 000 HUF
Michael P. Kube-McDowell The Black Fleet Crisis trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Before the storm, Shield of lies, Tyrants test. New York, 1996, 1997. Bantam Books. Kiadói papírkötésben. Az első kötet borítója szakadt.
15487.

Michael P. Kube-McDowell The Black Fleet Crisis trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Before the storm, Shield of lies, Tyrant's test. New York, 1996, 1997. Bantam Books. Kiadói papírkötésben. Az első kötet borítója szakadt.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF