11091. 300. Gelaufene Fernauktion Porzellan
18 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelánfajansz kanna, levonóképes, részben kézzel festett, jelzett, formaszámmal (7343), egy helyen sérüléssel, m: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván