Jelzett teás csésze és alj süteményes tányérral, kopott https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Jelzett-teas-csesze-es-alj-sutemenyes-tanyerral-kopott~II1610069
1610069
11129
300
Beschreibung: Jelzett teás csésze és alj süteményes tányérral, kopott
: vörös_iván