cca 1900 Jelzett (JM ?) mitológiai jelenetes kerámia falitányér, máz k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~6/cca-1900-Jelzett-JM-mitologiai-jelenetes-keramia-falitanyer-maz-kopassal-aljan-kis-lepa~II1608280
1608280
11066
300
Art-ceramics
Beschreibung: cca 1900 Jelzett (JM ?) mitológiai jelenetes kerámia falitányér, máz kopással, alján kis lepattanással, d:21 cm
: tánczos_gábor