Pókos Szvetlana (1961-): Városi hangulat. Olaj, karton, jelzett, 21×29... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Pokos-Szvetlana-1961-Varosi-hangulat-Olaj-karton-jelzett-21C39729-cm~II1606189
1606189
10108
300
Beschreibung: Pókos Szvetlana (1961-): Városi hangulat. Olaj, karton, jelzett, 21×29 cm
: tánczos_gábor