Márffy jelzéssel: Kukoricás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Marffy-jelzessel-Kukoricas-csendelet-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-27C39750-cm~II1609895
1609895
10080
300
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Márffy jelzéssel: Kukoricás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×50 cm
: vörös_iván