1948 Élet és tudomány III. évfolyam 1-52. szám, két kötetbe kötve. Kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/300/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~27/1948-Elet-es-tudomany-III-evfolyam-1-52-szam-ket-kotetbe-kotve-Kisse-kopottas-felvasz~II1606749
1606749
12890
300
Printed Materials
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1948 Élet és tudomány III. évfolyam 1-52. szám, két kötetbe kötve. Kissé kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban.
: tánczos_gábor