12886. 300. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
4 000 HUF
0 HUF
1947 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évf. Szerk.: Lajta Andor, 446. Félvászon, megviseltes állapotban, sérült gerinccel, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. korabeli reklámokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor