31048.
299. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
1 800 HUF
1933. "Tour de Hongrie" zománcozott fém kitűző (21mm) + Törökország DN Festett fém kerékpáros jelvény csavaros hátlappal (26mm) T:2,2- sérült zománc, festékkopás Hungary 1933. "Tour de Hongrie" enamelled metal pin (21mm) + Turkey ND Painted metal cycling badge with screw back (26mm) C:XF,VF damaged enamel, paint worn