Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500095/Czukor-Karoly-A-relativitas-elmelete-Bp-1921-Dick-Mano-Masodik-bovitett-kiadas-Korab~II1338542
1338542
15950
299
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
: tánczos_gábor