15151.
299. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Weis, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orell Füssli Verlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.