15140.
299. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés, 48 p.