15449.
299. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel, képekkel illusztrálva.