Kápolnai Iván: A gránit gyár 50 éve. Bp., 1972, Finomkerámiaipari Műve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~200004/Kapolnai-Ivan-A-granit-gyar-50-eve-Bp-1972-Finomkeramiaipari-Muvek-Kiadoi-kisse-kopot~II1537369
1537369
15197
299
Books: History
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Kápolnai Iván: A gránit gyár 50 éve. Bp., 1972, Finomkerámiaipari Művek. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor