15698.
299. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Vachott Sándorné: Rajzok a multból. Emlékiratok. I. kötet. Nemzeti Könyvtár XLI. Bp., [1887], Aigner Lajos, Rudnyánszky A.-ny., VIII+360 p.. Kiadói kissé kopottas szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg Könyvkötészetéből, a címoldal és az azt követő lap kijár.