Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/Szabo-Lorinc-Orok-barataink-Kisebb-lirai-versforditasok-masodik-gyujtemenye-Bp-1948~II1539158
1539158
15793
299
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
: tánczos_gábor